Kondicionierių dezinfekcija

Už lango kaitinant saulei, kiekvienas vairuotojas džiaugiasi išradimais automobilyje. Kondicionierius – puikus būdas išvengti kaitros, atsivėsinti ir jaustis patogiai. Tačiau reikia išmanyti, kaip naudotis kondicionieriumi. Dažnas vairuotojas kondicionieriaus poziciją nustato taip, jog šaltas oras pūstų tiesiai į automobilio keleivių veidus. Ant kondicionieriaus garintuvo veisiasi didelės grybelių ir bakterijų kolonijos.  Patekusios į automobilio saloną, bakterijos sukelia didelį pavojų keleivių sveikatai. Tai gali būti kvėpavimo takų ūmių virusinių susirgimų ar dar pavojingesnių ligų pradžia.

Kaip to išvengti? Reguliariai atliekama kondicionierių dezinfekcija užkirs kelią kenksmingoms medžiagoms patekti į saloną. Kondicionierių dezinfekcija taip pat reiškia oro cirkuliacijos salone pagerėjimą. Nuo nešvarumų užsikimšęs filtras sumažina kondicionavimo našumą, oro laidumą, tad kondicionierių sistemos plovimas, arba kondicionierių dezinfekcija, taip pat filtro keitimas – puikios išeitys problemai spręsti.

Jei suprastėja Jūsų automobilio kondicionieriaus našumas, įjungus kondicionierių imate sloguoti, pristatykite automobilį specialistų apžiūrai.

  • Atliksime oro tiekimo į saloną sutrikimo nustatymą,
  • įvertinsime tiekiamo oro kokybę,
  • pakeisime filtrą,
  • atliksime kondicionieriaus dezinfekciją.

Mes rūpinamės ne tik puikia Jūsų automobilio būkle, bet ir Jūsų sveikata.