Naudingi patarimai automobilių savininkams

Pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip prižiūrėti savo transporto priemonę.
Kaip įstumti anteną? Be vargo įstumsite anteną (maža to, ji išliks ir švari), jei ją laikas nuo laiko įtrinsite žvakių vašku.
Kaip valyti prietaisų skydelį? Kad galėtumėte išvalyti sunkiai pasiekiamas prietaisų skydelio vietas, naudokitės sudrėkintu putgumės šepetėliu.
Kaip lengvai pašalinti lipdukus? Lipdukus ir etiketes lengvai pašalinsite papūtę karštu fenu. Tačiau nelaikykite feno per arti etikečių, nuolat jį judinkite. Klijų likučius nuvalysite spiritu.
Kaip išlyginti skardos nelygumus? Nedidelius skardos įlenkimus, nepažeidžiant lako, kartais galima išlyginti paprasčiausiu guminiu siurbtuvu, naudojamu užsikimšus kanalizacijai.
Kad išoriniai žibintai neapledėtų: prožektoriai, posūkio ir stabdžių žibintai neapledės, jei juos įtrinsite trupučiu glicerino.
Kad nesiteptų išoriniai veidrodžiai: išoriniai veidrodžiai dažnai užteršiami taškomu purvu, krentančiais lapais arba apledėja. Jų kas rytą nereikės valyti, jei vakare ant jų užmausite nebenaudojamą kojinę.
Kaip valyti ratlankius? Sportinius ratlankius ir kt. Geriausia valyti nebenaudojamu šepečiu buteliams plauti.
Kaip kilimėlius išvalyti nuo druskos? Ant kelių barstomos druskos likučius lengvai pašalins acto ir šilto vandens mišinys.
Kaip dažnai atliekamas automobilių kondicionierių pildymas? Jei oro kondicionierius automobilyje nebeatlieka savo paskirties, ko gero reikalingas kondicionierių pildymas Vilniuje ar kitame mieste, blogiausiu atveju – kondicionierių remontas dėl galimo šaltnešio nuotėkio. Pajutę, jog automobilyje kondicionierius nepučia šaltesnio oro, kreipkitės į meistrą.
Kad automobilio grindys būtų sausos: kad lyjant lietui ar šąlant ant automobilio grindų nesikauptų drėgmė, po kilimėliu storu sluoksniu pritieskite laikraščių. Jie sugers vandenį, be to, kartu turėsite ir korozijos profilaktiką.
Kaip prižiūrėti gumines tarpines? Kad žiemą jūsų transporto priemonės durelių guminės tarpinės neprišaltų viena prie kitos, įtrinkite jas glicerinu. Tai atstums vandenį, be to, tarpinės išliks elastingos.